برنامه حمایتی بیماران مصرف کننده زیفرون
شرکت زیست دارو دانش همواره بر اصل احترام و حمایت از بیماران مبتلا به ام اس اعتقاد داشته است. در راستای این اصل، مراکز پشتیبانی پرستاری مشتمل بر کادر درمانی قوی با مهارت های لازم در زمینه ام اس تحت نظارت نیروهای متخصص ایجاد گردیده است.

پرستاران پشتیبان به سوالات و مشکلات احتمالی به وجود آمده در حین درمان به شما پاسخگو می باشند. علاوه بر این، آموزش های لازم جهت کسب مهارت برای استفاده از زیفرون به طور رایگان و عملی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مراکز مربوطه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی و انتشار  بروشورها و کتابچه های راهنما جهت آشنایی بیماران با بیماری ام اس و نکات مربوط به مدیریت درمان دارویی ام اس را به منظور افزایش سطح اگاهی بیماران فراهم می نمایند. همچنین جهت تامین رفاه و آسایش بیماران مصرف کننده زیفرون تجهیزات کمکی نظیر اتواینجکتور، کمپرس سرد و کیف مسافرتی مخصوص نگهداری زیفرون تهیه و در اختیار بیماران قرار می گیرد.


شما می توانید جهت برقراری ارتباط با مرکز مشاوره تخصصی زیفرون با شماره های 399-885220397(021) تماس برقرار نموده و ضمن بیان سوالات خود، با مراکز پشتیبان پرستاری مربوط به شهر خود نیز آشنا گردید. مرکز مشاوره تخصصی زیفرون در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

تیم پشتیبانی زیفرون